O nás

Provozujeme rodinný penzion od roku 2013 v obci Vlachovice, která se nachází v srdci chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.

Od roku 2013 jsme poskytovali ubytování ve dvou prostorně a komfortně vybavených apartmánech v přízemí.

Na podzim 2019 jsme začali s dostavbou podkroví, kde vznikla další dvě nadstandardně vybavená apartmánová studia s vlastní koupelnou a prostorná společenská místnost vhodná pro různé společenské akce s velkoryse vybavenou kuchyní.

Přijeďte se přesvědčit, jak se nám dostavba Red Pine povedla.

Tato oblast nabízí možnost celoroční rekreace a aktivního trávení volného času. Jedná se o výjimečnou lokalitu s možností celoročního využití – rekreace pro rodiny s dětmi, pro zájmové a sportovní skupiny (cyklisté, turisté, lyžaři, snowboardisté, horolezci, houbaři, důchodci).

Díky naší excelentní poloze můžete využívat neustále se zlepšující infrastrukturu Vysočina Areny (singl treky, síť silničních okruhů, pump trek, lyžařské tratě, sjezdovku atd.). Obec Vlachovice je skvělé nástupní místo do CHKO Žďárské Vrchy, kde nalezněte nespočet turistických tras, cyklotras, skalních útvarů, restaurací a jiných turistických atrakcí.

Náš penzion leží jen 5 km od Nového Města na Moravě, kde můžete plně využít místní supermarkety, krásné a útulné městské lázně, atd.

Těšíme se, že u nás strávíte příjemnou dovolenou.

Kontaktujte nás


Máte dotaz ohledně apartmánů? Přejete si zarezervovat kolo, elektrokolo nebo koloběžku?

Kontakty